Březen 2009

Miley cyrus-Oskar 2009

4. března 2009 v 19:44 | Romča |  Appearences & Events 09
Můžete se podívat na fotografie Mily s předávání Oskarů,Podle mě jí to tam moc slušelo nemylíte,krásně se na fotografich usmívá..Moc se mi ale nelíbí ty její šaty nevim proč,ale je tpou pouze a jen můj názor tady jsou fotografie ;)

AKTUÁLNÍ NOVINKY NAJDEŠ TADY!

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Miley Cyrus is a Sweats Sweetie

4. března 2009 v 19:22 | pája
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Miley vás naučí tancovat na písničku Hoedown Throwdown

4. března 2009 v 19:16
Miley Cyrus a její Hannah Montana: Nový choreograf Jamal Sims jsou připraveni a čekají na vás,aby vás naučíli kroky k "H oedown Throwdown," premiéra dnes, v pátek, dne 20. února, během Suite Life na palubě.

Miley Cyrus tancuje s Carrie Ann Inaba

4. března 2009 v 19:04 | pája
Miley Cyrus je nová stár.Miley tancuje s hvězdou Carrie Ann Inaba ja vidíte na nových fotkách z Hannah Montaha.
V nadcházející epizodě, "Papa má zbrusu nový přítel," Hannah (Cyrus) a její tanečníci jsou zoufalí najít náhradu za svou obvyklou choreografku, Tina (Inaba) poté, co ona sama poškodí. Hannah a Robby (Billy Ray Cyrus) s konečnou platností rozhodnout o pronájmu abrazivních ještě kvalifikovanou Shawn Nahnah (Philip Anthony Rodriguez).
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com